Сумчани-кікбоксери привезли вісім медалей з Чемпіонату світу

З 28 жовтня по 4 листопада в місті Маріна ді Кареро, що в Італії, відбувся Чемпіонат Світу з кікбоксингу WTKA, серед юнаків, юніорів та ветеранів.

За результатами змагань (Чемпіонат та Кубок України) з кікбоксингу, що відбувся наприкінці вересня цього року в Харкові, була створена, зі спортсменів-чемпіонів збірна України, до якої потрапили і чотири сумчанина: Тимур Москаленко, Дмитро Синецький, Іван Глазун та Демур Бераіа (тренер: Микола Кіріченко) та роменчанка Вікторія Кайрис (тренер Володимир Шинкаренко).

45529231_570256656766803_1452856929360543744_n

45469904_570256610100141_8132427649063583744_n

Президент Сумської Обласної федерації кікбоксинга WTKA Віктор Коваленко зазначає, що збірна України на Чемпіонаті Світу виступила дуже вдало, а спортсмени з Сумщини вибороли вісім медалей різного гатунку.

45524572_570256763433459_5468174639815458816_n

Тимур Москаленко виконав норматив майстра спорту України та здобув дві золоті медалі, ставши Чемпіоном Світу в двох розділах: ваговій категорії 89 кг розділ лайт-контакт та ваговій категорії 86 кг розділ фул-контакт. Дмитро Синецький, майстер спорту України став бронзовим призером у ваговій категорії 64 кг розділ фул- контакт. Іван Глазун став фіналістом Чемпіонату світу і завоював срібло у ваговій категорії 47+ кг. Димур Бераіа посів четверте місце у ваговій категорії 52кг, розділ лайт-контакт, юнаки. Вікторія Кайріс здобула дві бронзові медалі  у ваговій категорії 45кг в розділі лайт-контакт та семі-контакт. Володимир Шинкаренко виборов золоту медаль у розділі лайт-контакт серед ветеранів, вік 45-50 років.

45587117_570256806766788_6199598568072806400_n

Віктор Коваленко привітав тренерів та спортсменів з вдалим виступом, і побажав нових яскраво-переможних виступів, як на республіканських так і міжнародних змаганнях.