Сумчани просять перенести стоянку міжміських маршруток з вул. Набережна р. Стрілки

Відповідну петицію зареєстрував Олександр Бондаренко ще 21 жовтня. На сьогодні документ набрав 236 підписів із 250 необхідних. До завершення збору підписів залишилося два тижні.


“На даний момент цілу полосу для руху транспорту по вул. Набережна р. Стрілки в бік вул. Іллінської займають мікроавтобуси нерегулярних перевізників двох транспортних компаній м. Суми. Якщо раніше це були 2-4 машини, то зараз це 12 і більше машин. При чому там стоять і автомобілі, які не мають до цих перевезень ніякого відношення (наприклад міські “Рути”).

Також поруч часто паралельно паркуються таксисти, перекриваючи і другу полосу. Всі вони перешкоджають нормальному руху транспорту, коли всім доводиться стискуватися в 1 полосу! А на перехресті з вул. Іллінською відстань від “стоп-лінії” до крайнього буса становить всього 5 метрів. Поліція на звернення не реагує.

Просимо перенести дану парковку в інше місце (наприклад на приміський автовокзал на вул. Першотравневій). Це б значно полегшило рух транспорту в центрі міста”, – просить автор петиції.