Сумчани, що постраждали від вибуху газу на вул.Металургів, отримують фінансову допомогу

З метою забезпечення соціального захисту сімей, що постраждали внаслідок вибуху газу в будинку № 24 по вулиці Металургів, виконавчий комітет Сумської міської ради 16 грудня затвердив Положення про розмір та порядок виплати їм щомісячної тимчасової грошової компенсації для покриття витрат на проживання та одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.


Документом або Переглянути не завантажуючи визначено коло отримувачів, розмір, умови та порядок виплати.

На виконання вище обумовленого рішення департамент соціального захисту населення міської невідкладно провів роботу із усіма постраждалими сім’ями.

Наразі вже прийнято рішення про виділення 17 постраждалим родинам грошової компенсації на проживання в загальній сумі 41,2 тис. грн.

Також погоджено видачу одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань 89 сумчанам в загальній сумі 163,2 тис. грн. Серед них чотирьом мешканцям будинку зазначена одноразова матеріальна допомога була збільшена до двох мінімальних заробітних плат та виплачена на загальну суму 25,6 тис. грн.

До узгодження питання про можливість повернення постраждалих сімей до власних помешкань департамент соціального захисту населення перераховуватиме допомогу постраждалим сім’ям для покриття ними витрат на проживання.

Джерело: smr.gov.ua