Сумчани сплатили 2,7 мільярдів гривень податків в бюджет України

За оперативною інформацією Державної податкової інспекції у м. Сумах, до Зведеного бюджету України платники податків направили 2 мільярди 700 мільйонів гривень податків, зборів та інших платежів.


Державний бюджет отримав 1 мільярд 83 мільйона гривень податків. Сума  надходжень  на 230 мільйонів гривень (27%) перевищила показник аналогічного періоду минулого року.

По бюджетонаповнюючим платежам надійшло: ПДВ – 479 мільйонів, податку на прибуток – 98 мільйонів. На підтримку армії направлено  105  мільйонів гривень військового збору.

Сумським виробникам відшкодовано 190 мільйонів гривень податку на додану вартість.

У звітному періоді до місцевих бюджетів надійшов 1 мільярд 612  мільйонів гривень податків та інших обов’язкових платежів. Зазначена сума на 360 мільйонів гривень (29%) більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Суб’єкти господарювання – «спрощенці» сплатили 198 мільйонів гривень єдиного податку. Цьогорічний показник на 32,4 % або на 49 мільйонів перевищив суму надходжень минулого року.

Платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перерахували в бюджет 1 мільярд 315 мільйонів гривень. Бюджет отримав на 404 мільйони гривень більше, що на 44,3% більше минулорічних надходжень.

Податківці відзначають, що позитивна динаміка бюджетних надходжень обумовлена активною позицією сумських платників податків, які з розумінням виконують свій громадянський і економічний обов’язок перед державою. І в цьому їм активно допомагають  електронні сервіси ДФС та адміністративні послуги належної якості, надані фахівцями інспекції.