Сумчани сплатили майже мільярд гривень податків

За оперативною інформацією Державної податкової інспекції у м. Сумах, з початку 2017 року до Зведеного бюджету направлено 994,7 мільйонів гривень податків, зборів та інших податкових платежів.


В порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень збільшилася на 198,8 мільйонів гривень, або на 25%. В тому числі державний бюджет отримав 418,9 мільйонів гривень, а місцевий – 575,8 мільйонів.

Представники малого бізнесу – «спрощенці» – перерахували до бюджету 74,4 мільйони гривень. Сума надходжень на 25,6 мільйонів перевищила показник аналогічного періоду минулого року (на 52,6%).

На підтримку обороноздатності країни сумчани сплатили 36,9 мільйонів гривень військового збору. Для порівняння – в аналогічному періоді минулого року було сплачено 33,3 мільйони.

На соціальні гарантії та соціальний захист населення направлено 479,6 мільйонів гривень єдиного внеску. Сума сплати на 133 мільйони гривень перевищила показник аналогічного періоду минулого року, тобто на 38,3%. 

Начальник Державної податкової інспекції у м. Сумах Юрій Мельник щиро вдячний платникам, які обслуговуються в інспекції, за активну позицію щодо наповнення бюджетів усіх рівнів і констатує, що без сплачених в повному обсязі податків, немає і задоволення фінансових потреб громад та реалізації державних та регіональних програм.