Сумчани відправилися на Першу Спартакіаду працівників Державної фіскальної служби України

Олексій Мазуренко, начальник ГУ ДФС у Сумській області привітав команду спортсменів ДФС Сумщини під час відкриття  Першої Спартакіади працівників Державної фіскальної служби України, яка проходить в Одесі.


– Мені дуже приємно вітати спортсменів нашої Сумщини і всієї України на такому важливому заході для фіскальної служби, – сказав Олексій Мазуренко. – Дуже радий, що ДФС приділяє цьому таке велике значення. Це дуже важливе для всього нашого великого колективу, коли працівники заряджені на позитив, на кінцевий результат. Саме на таких заходах, коли тісне спілкуються працівники різних посад, погонів, регіонів, ми всі з щирим  серцем змагаємося. Тут не має бути переможених, ми всі переможці. Адже, саме в таких умовах і формується справжня команда, міцний колектив.

Спортивні змагання підтримують командний дух і дають можливість проявити наполегливість, завзятість і волю до перемоги. Це саме ті якості, які допомагають працівникам нашої служби не лише звойовувати призи, але і успішно вирішувати професійні завдання.

До участі відібрані кращі з кращих. Кожен учасник на особистому прикладі покаже, як треба ставитися до здоров'я та до спорту.

– Переконаний, що активне і масове захоплення спортом у лавах працівників ДФС – це не лише свідоцтво прагнення до здорового способу життя, але і потужний стимул для створення згуртованого і дружнього колективу, – говорить керівник ГУ ДФС у Сумській області. – Згуртований колектив рухається в одному напрямі й досягає відмінного результату. І дуже добре, що корпоративний дух, який, як ми бачимо, об єднав усю структуру в єдиному пориві, всіх нас приведе до успіхів та досягнення всіх поставлених завдань.

Олексій Мазуренко побажав працівникам фіскальної служби України перемог  та спортивного азарту. Нехай переможуть найкращі та найсильніші!