Сумчани відстоюють пам’ятник Ярославу Мудрому

На сайті онлайн-петицій зареєстроване звернення «Петиція про захист пам’ятника Ярославу Мудрому в сквері СКД, на розі вул. Іллінська та вул. Ярослава Мудрого в м. Суми».


«Напередодні місцевих виборів колишні посадовці та представники минулої влади підбурюють громадян закликами демонтувати пам’ятник великому Київському князю – Ярославу Мудрому, що нещодавно був встановлений у сквері СКД, на розі вул. Іллінська та вул. Ярослава Мудрого. Таким чином дані особи створюють соціальну напругу серед сумчан, намагаючись виставити свою власну думку за думку широкого загалу.

Втім зазначимо, що кожен пам’ятник – є витвором мистецтва, а тому заклик до демонтажу є нічим іншим як провокацією та політичним піаром.

Ми – мешканці Сум, вимагаємо від міської влади запобігти спробам демонтажу пам’ятника Ярославу Мудрому та висловлюємо вдячність меценатам, які подарували місту цей чудовий монумент», – пише автор петиції Кацов Віталій Васильович.

Дата початку збору підписів: 10 листопада 2019 р. До кінця збору підписів залишилось: 44 дні. Станом на 11 листопада петицію підписали 55 осіб з 250 необхідних. Голосування триває.