СумДУ посів перше місце у ХІІІ Всеукраїнській літній Універсіаді

29 червня відбулося урочисте закриття XIII Всеукраїнської літньої Універсіади. Сумський державний університет у своїй категорії посів перше місце і тим самим вивів Сумську область на лідерську позицію у цих змаганнях.


В офіційній церемонії закриття Універсіади, яка відбулася у Києві, на стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування України, та врученні нагород переможцям взяли участь ректор СумДУ Анатолій Васильєв і проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Бріжатий.

Головна суддівська колегія підбила підсумки виступів збірних команд вищих навчальних закладів та областей, які упродовж кількох місяців у різних куточках України змагалися з 32 видів спорту. Спортсмени Сумського державного університету взяли участь у змаганнях з 13 видів спорту: легкої атлетики, гандболу, баскетболу, веслування, дзюдо, волейболу, настільного тенісу, плавання, стрільби з лука, вільної боротьби, бадмінтону, спортивної аеробіки, боротьби самбо. У загальній сумі набрали 5757 очок і впевнено зайняли перше місце у своїй категорії.