СумДУ розвиває програми подвійного диплому з партнером у Німеччині

25 вересня Сумський державний університет відвідала делегація Університету Кобленц- Ландау, Німеччина у складі: пані Ірина Шалагінова – керівник міжнародного відділу, офіс Президента університету; пані Інес Тобіс – керівник центру для іноземних студентів кампусу Кобленц та пані Юта Бон – керівник міжнародного відділу кампусу Ландау. Візит відбувся у межах реалізації спільного грантового проєкту програми ЄС Erasmus+ за напрямом навчальної мобільності.


Під час візиту було проведено зустрічі із загальноуніверситетськими підрозділами, що забезпечують організацію академічної мобільності – відділом міжнародних зв’язків та відділом інтернаціоналізації освітньої діяльності СумДУ, де відбулось обговорення результатів поточних проєктів та планування подальшого співробітництва. Також колеги з партнерського університету зустрілись з керівництвом  факультетів електроніки та інформаційних технологій, технічних систем і енергоефективних технологій та навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту з метою обговорення впровадження та реалізації програм академічного обміну між університетами, зокрема у межах програм подвійного диплому. Крім цього представники Університету Кобленц-Ландау зустрілися зі студентами СумДУ, де представили свій університет, розповіли про можливості навчання в Німеччині за фінансування стипендіальних програм та прослухали історії студентів, які вже успішно пройшли навчання в Університеті Кобленц- Ландау в рамках програми ЄС Erasmus+.

За результатами візиту було досягнуто домовленостей щодо подальшої реалізації програми подвійних дипломів за напрямами «Прикладна математика та моделювання складних систем», «Веб-науки», «Екологія», а також впровадження нових програм з «Інформаційного менеджменту» та «Електронного врядування».

За словами начальника відділу міжнародних зв’язків Костянтина Кириченка, партнерство з Університетом Кобленц- Ландау має більш ніж 10-річну історію. «На сьогодні основний напрямок співпраці – посилення академічної мобільності студентів, викладачів та науковців СумДУ. Завдяки співпраці СумДУ удосконалює власні освітні програми у відповідності з європейськими стандартами та надає студентам можливість покращити професійні навички в Німеччині під час навчання в СумДУ.