СумДУ займає четверте місце серед університетів України

Міжнародний рейтинг Round University Ranking, що складається за аналітичною компанією Clarivate Analytics, визначив Сумський державний університет на 671-й позиції серед ВНЗ світу та на четвертій – серед університетів України.


Перші три місця серед українських ВНЗ посіли Київський національний університет імені Тараса Шевченка (534-е місце), Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна (574-е місце) та Національний технічний університет України «КПІ» (652-е місце). В цілому результати Round University Ranking 2017 суттєво корелюють з результатами інших міжнародних рейтингів світу.

Як повідомлялося, за результатами галузевих рейтингів Round University Ranking 2016, Сумський державний університет увійшов до топ-600 вишів світу у більшості галузей знань, у тому числі отримано найвищі позиції за медичними науками, в галузі технічних наук та наук про життя і в галузі природничих та соціально-економічних наук.

Аналітична компанія Clarivate Analytics є правонаступницею компанії Thomson Reuters щодо відомих наукометричних, патентних та академічних баз даних Web of Science, InCites, EndNote, Global Institutional Profiles, результатів щорічного опитування 10 тисяч міжнародних експертів та інших, є одним із найбільш авторитетних джерел інформації про діяльність університетів світу. Clarivate Analytics надає дані щодо ефективності навчальної та дослідницької діяльності, рівня інтернаціоналізації та фінансової стійкості вишів світу.