Суми готові до зими

Міський голова Олександр Лисенко відвідав комунальне підприємство «Шляхрембуд», аби перевірити, як там підготувались до зими. Очільник міста оглянув техніку, яка очищатиме вулиці міста від снігу, та перевірив наявність посипних матеріалів на підприємстві.


«Ще тиждень тому директор комунального підприємства надав мені інформацію, що воно повністю готове вступати в зиму. Сьогодні ж я особисто вирішив це перевірити. Тим, що я бачу, задоволений. Та, думаю, що і самі сумчани ще минулого року відчули, що ми докладаємо багато зусиль для того, аби великі снігопади не були більше для нашого міста проблемою. За останні декілька років підприємством було придбано сучасну снігоприбиральну техніку, за допомогою якої вулиці Сум швидко та якісно очищатимуть від снігу», – сказав Олександр Лисенко.

Зосередив увагу міський голова і на тому, що це не остання перевірка даного підприємства в зимовий період. Надалі контролюватимуть, як тут дотримуються графіка роботи снігоприбиральної техніки.

Комунальне підприємство має 55 одиниць нігоприбиральної техніки. Цьогоріч прибдані МАЗи. Кожна така машина облаштована відвалом та піскотрусом. За допомогою першого сніг прибиратиметься, а другого – посипатиметься сумішшю.

Показав директор комунального підприємства і грейдери та малогабаритні трактори. Останні були придбані нещодавно, і, як наголосив Олександр Вегера, попри свій невеликий розмір, стануть у нагоді при підмітанні як проїжджої, так і тротуарної частини.

Принагідно Олександр Вегера повідомив, що цьогоріч підприємство закупило 75 тон дизпалива та більше 25 тон бензину. Купували і про запас, адже взимку пально-мастильні матеріали дорожчають, а часом із ними взагалі бувають перебої. Наразі на підприємстві знаходиться близько 5 тисяч тон сипучих матеріалів. Це гранвідсів, перемішаний із сіллю.

«З 1 грудня підприємство працюватиме цілодобово, для чого вже складено відповідний графік роботи техніки. Проте у разі великих снігопадів вся без винятку снігоприбиральна техніка буде задіяна для очищення міста. За потреби працюватимемо і у вихідні, і вночі», – повідомив Олександр Вегера.

Насамкінець директор КП «Шляхрембуд» нагадав, що за підприємством закріплено 96 магістральних вулиць, якими курсує громадський транспорт. Решту ж вулиць прибиратимуть по можливості.