Суми на межі “червоної зони”, – Олександр Лисенко

Міський голова Сум Олександр Лисенко доручив управлінню охорони здоров’я опрацювати питання придбання приладів високочастотної оксигенерації.


Він також звернув увагу на необхідність прискорення робіт із обладнання ліжок киснепроводами у КНП клінічна лікарня № 4.

Окрім того, начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Станіславу Кононенку міський голова доручив налагодити роботу гучномовців та активувати роботу мобільних груп, які слідкують за дотриманням протиепідемічних заходів.

«Суми вже на межі «червоної» зони, і якщо зараз громада не дисциплінується в питанні дотримання протиепідемічних заходів, то нас очікує жорсткий локдаун. Щодня у нас на десять ліжок зменшується кількість місць у лікарнях, які визначені опорними по коронавірусу, – зауважив міський голова. – Повертаємося до тієї роботи, яку ми проводили минулого року. Вважаю, що необхідно нагадати мешканцям про самодисципліну і обов’язкове носіння масок. Давайте за допомогою гучномовців повідомляти сумчан, що ситуація складна і необхідно дотримуватись маскового режиму і соціальної дистанції».

За повідомленням управління охорони здоров’я, за останню добу виявлено 188 осіб, які захворіли на COVID-19, одна особа померла, одужало 60 мешканців. На сьогодні на лікуванні перебуває 2366 пацієнтів.

Від початку ПЛР тестування на коронавірусну інфекцію у Сумах зареєстровано 25610 осіб із позитивним ПЛР дослідженням. Серед них 24584 дорослих та 1026 дітей. Станом на сьогодні недугу подолали 22934 осіб.