Суми отримали високу нагороду від РАСЕ

Суми одне з двох міст України, яке отримало нагороду Ради Європи «Прапор честі», написав у своїй сторінці в Фейсбук міський голова сум Олександр Лисенко. Друге місто, яке отримало таку нагороду – Чорноморськ (Одеська область), нині відоме як один з найбільших портів України.


Цими нагородами удостоюють муніципалітети за європейську діяльність, розвиток дружби і співпраці між європейськими регіонами та поглиблення зв'язків між ними. Отримання європейських нагород не лише значно підвищує статус міста, але й відкриває широкі можливості в галузі співробітництва з перспективними містами та регіонами, а також з міжнародними організаціями та фондами.

Взагалі існує чотири номінації нагороди Ради Європи: перша – Європейський Диплом (Суми отримали його у 2013 році), друга – Прапор Честі, третя – Почесна Меморіальна Дошка, четверта і найголовніша – Приз Європи (переможців в цій номінації нагороджують бронзовою медаллю та премією в 10 000 євро).

"Це нагорода, здобута разом! Дякую Сумській міській раді, виконавчому комітету, а головне – нашій громаді, хто кожен на своєму робочому місці показував високий результат та наближав перемогу", – написав Олександр Лисенко.