Суми святкують 361-й день народження

3 вересня Суми святкують своє 361-річчя. З цієї нагоди на головному майдані міста зібралися як самі сумчани, так і гості міста.


Для них організатори підготували справжнє свято з творчими вітаннями від кращих колективів Сум.

Трохи згодом на сцені розпочалася урочиста частина. Із Днем народження Сум городян привітали міський голова Олександр Лисенко, голова обласної ради Семен Салатенко, заступник голови ОДА Дмитро Живицький, почесні гості.

Голова Офісу Ради Європи Мортен ЕНБЕРГГ передав Олександру Лисенку Почесний прапо Ради Європи. Таку високу відзнаку Суми були удостоєні навесні цього року з огляду на те, що наше місто невпинно розширює для себе європейські горизонти. Вискоий гість привітав сумчан із сьогоднішнім святом та подякував міському голові за співпрацю, висловлюючи переконання, що це далеко не остання нагорода для Сум від Ради Європи.

Потому керманич обласного центру вручив відзнаки волонтерам, військовослужбовцям, найкращим працівникам підрозділів Сумської міської ради, міських підприємств.

Представники кожного вищого навчального закладу, які урочисто крокували цього дня майданом та презентували свій ВУЗ зі сцени, отримали по солоденькому подарунку від Сумської міської ради.

Та чи не найбільше городянам запам’ятається розгортання на майдані найбільшого в Україні національного прапора, параметри якого 60/40.

У той час, доки тривала урочиста частина і час від часу гостей розважали творчі колективи, на майдані Незалежності розгорнулася і інтеркультурна кухня.