Суми залишилися без гарячої води мінімум до серпня

Сумські будинки, які обслуговує Котельня Північного промвузла, поки що залишатимуться без гарячої води. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Журба. За його словами, Котельня Північного промвузла не може обгрунтувати нові тарифи, а працювати за старими відмовляється.


Олександр Журба зазначив, що  також  з 1 по 30 липня не подаватиме гарячу воду і своїм споживачам, оскільки ТЕЦ закривають на ремонт і «Сумитеплоенерго». А відсутність гарячого водопостачання у споживачів КППВ він пояснив неможливістю затвердити тарифи, які подає Котельня Північного промвузла.

“Всі розрахунки, які з 2018 року подає Котельня Північного промвузла, не відповідають плановим показникам і не надаються підтверджуючі документи, які б ці планові цифри підтверджували. Це особиста відповідальність керівництва заводу, тому що вони є ліцензіатами. А це порушення ліцензійних умов, і вони зобов’язані реагувати наперед”, – каже заступник міського голови Сум Олександр Журба.

Керівники Котельні Північного промвузла від коментарів відмовилися.

Котельня Північного промвузла обслуговує 298 житлових будинків та близько 30 навчальних і медичних закладів. Всі вони залишаються без гарячої води з 22 квітня.

За матеріалами sm.suspilne.media.