Сумщина – антирекордсмен: Роман Грищенко звертається до жителів області дотримуватися карантинних заходів

Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко наполегливо звертається до жителів Сумщини з проханням дотримуватися карантинних заходів, щоб не допустити ще більшого поширення коронавірусу.


«Шановні жителі Сумщини, від вас потребується лише три прості речі:  перше – дотримуватися маскового режиму, друге – соціальної дистанції, третє – дезінфікувати руки. Якщо ви будете дотримуватися цих трьох правил, це дуже допоможе нашим лікарям у боротьбі із загрозою, яка над нами нависла», – зауважив Роман Грищенко.

Начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко наголосив на тому, що фактично 60% від усіх хворих на коронавірус на Сумщині – це жителі міста Суми.

«Станом на ранок вже відкрито 610 ліжок. Ми зробили це для того, щоб жителі обласного центру не відчували незручності, щоб їх не транспортували до найближчих районних лікарень. Відсьогодні починає приймати пацієнтів з підозрою на COVID-19 міська лікарня № 4. Також розширено кількість ліжок у п’ятій міській лікарні до 100» , – розповів Сергій Бутенко.

Нагадаємо, на Сумщині встановлено черговий антирекорд: за минулу добу Covid-19 підтвердили у 195 осіб. Вперше Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав нашу область серед тих, де зафіксовано найбільше випадків коронавірусу.