Сумщина долучилася до Всеукраїнського тижня права

5 грудня 2016 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області розпочали Всеукраїнський тиждень права, який щороку проводиться напередодні всесвітнього Дня прав людини (10 грудня).


Всеукраїнський тиждень права покликаний активізувати правоосвітню роботу, роботу державних правничих структур та громадськості, щоб поширити основну тезу: людина, її права і свободи, життя і гідність є найбільшою цінністю кожної держави.

У його програмі правоосвітні заходи у навчальних закладах, активна інформаційна кампанія через діючі громадські приймальні, бібліотечну систему та заклади культури.

На сьогодні державою зроблено чимало ефективних дієвих кроків, прийнято чимало законодавчих актів заради розбудови правової держави; зі створенням центрів та бюро правової допомоги розширено доступ громадян до захисту їх прав.

Це ще раз доводить, що реформи Міністерства юстиції України активно спрямовуються на захист прав людини, а змістовне проведення Тижня правових знань ще раз підтверджує прагнення нашої держави до європейських стандартів в цьому питанні.