Сумщина отримала два сучасні автомобілі для екстреної медичної допомоги

Придбані два із тридцяти автомобілів, які отримають всі обласні центри, прибули в Сумську область.


«Сумська обласна державна адміністрація вдячна Президенту України за ініціативу з оновлення санітарних автомобілів класу Б, обладнаних за кращими  європейськими стандартами, – повідомила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик. – Їх отримають Конотопська станція екстреної медичної допомоги та один з найвіддаленіших районів Сумської області – Ямпільська підстанція».

Ірина Купрейчик подякувала медикам Сумщини за те, що вони щодня рятують життя жителів області.

«Розвиток медичної галузі – один з пріоритетів центральної та обласної влади. Протягом 3 років з обласного бюджету на реформування екстреної медичної допомоги виділено понад 20 млн. гривень, – говорила вона. – За цей період добудовано четвертий поверх головного корпусу обласного центру екстреної медичної допомоги, реконструйовано гараж, відкрито сучасну централізовану диспетчерську тощо. Бригади стовідсотково забезпечені медикаментами. А ці автомобілі стануть справді в нагоді для порятунку життя і здоров’я наших громадян».

Заступник директора з медичної роботи Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Максим НОВІКОВ розповів, що автомобілі забезпечені необхідним сучасним медичним обладнанням. У машині є дефібрилятор, кардіограф, апарати для штучної вентиляції легень тощо.

Як раніше повідомляв Володимир Зеленський, дуже скоро ще кілька десятків сучасних санітарних автомобілів підвищеної прохідності буде передано в регіони для обслуговування жителів сіл. На всі ці автомобілі не витрачено жодної копійки з державного бюджету.

Джерело: sm.gov.ua