Сумщина прощається з заслуженим артистом України Василем Будянським

Область прощається з видатною особистістю – поетом, драматургом, театральним діячем, педагогом, режисером літературних концертів, заслуженим артистом України Василем Будянським, повідомляє сайт Сумської обласної ради.


Василь Іванович був літератором, артистом, педагогом, дослідником і громадським діячем. Через усе своє життя він проніс щиру любов до українського слова пропагуючи його зі сцени. Все, чого він досяг у своєму житті – завдяки праці, постійному самовдосконаленню, життєвому оптимізму. Як педагог він учив своїх студентів і вчився сам, як артист він створював глибокі за змістом літературні вистави, в яких оспівував любов до рідної землі, до України.  Він виховав своїх дітей і онуків знавцями української літератури і поезії. 

Василю Івановичу було 76 років, та, як і годиться винятковому таланту, він жив на повні груди – викладав, виступав, творив… А ще завжди й в усьому керувався мудрими словами рідної неньки, яка говорила: «Синку, найкраща подушка – чиста совість». Отож і він вчив власних студентів, а також намагався донести зі сцени своїм глядачам, що головне в житті – бути Людиною: доброю, порядною, щирою, справжньою.

Прощатися з Василем Будянським будуть сьогодні в Воскресенській церкві о 13:00.