Сумщина разом з усією Україною попрощалася з командиром 128 бригади полковником Євгеном Коростельовим

«Наш комбриг – взірець офіцера Збройних сил України. Він дуже грамотний, прекрасний командир. Особисто показував приклад військовослужбовцям, навчав їх, підтримував. Наша бригада понесла непоправимі втрати», – так про Євгена Коростельова відгукується заступник командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади з морально-психологічного забезпечення полковник Євген Бондар.


Він разом із іншими військовослужбовцями 128-ї бригади приїхав провести в останню путь свого командира, який усі роки війни практично перебував на передовій. Командиром 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади офіцер ЗСУ став у вересні цього року, до того служив в 25-й десантній бригаді, де був начальником артилерії та заступником командира.

12 листопада, виконуючи чергове завдання у районі проведення ООС, Євген Коростельов отримав множинні вогнепальні осколкові поранення кінцівок. Його терміново літаком евакуювали до Харкова. Попри всі старання медиків, захисника країни врятувати не вдалося. Уже 19 листопада від отриманих поранень він пішов з життя.

Сьогодні, 20 листопада, з Євгеном Коростельовим попрощалися рідні, друзі, товариші по службі. Із Києва приїхали перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Михайло Коваль, командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський. Останній вручив родині загиблого за особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові Орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня. Орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня Євген Коростельов отримав у 2015 році.

«Мені дуже складно говорити. Втрата – це завжди важко. А коли гинуть такі молоді військові, стає удвічі важче, – звернувся до присутніх голова обласної ради Володимир Токар. – Трагедія прийшла не тільки в родину Євгена Колростильова і 128-ю бригаду. Біль втрати скувала Сумщину й усю Україну. Євген Коростильов жив заради своєї сім’ї, Батьківщини і, захищаючи своїх дітей, сім’ю, загинув за Україну. Завдяки таким офіцерам наша держава має цілісність і незалежність».

Володимир Токар подякував батькам Героя за те, що виховали гідного патріота своєї країни. Висловив співчуття дружині, дітям, всьому військовому складу 128 бригади за непоправну втрату.

За загиблим воїном у Свято-Воскресенському соборі відбулася заупокійна літія. Далі його тіло пронесли пішою ходою через «живий коридор» по вулиці Соборній. Церемонія прощання відбулася у стінах Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. Свого часу Євген Коростильов у цих стінах здобував військову освіту в інституті ракетних військ та артилерії.

Поховали загиблого комбрига на Алеї Слави, повідомляє sorada.gov.ua.