Сумщина та Чернігівщина відзначили разом День Соборності України

Батьківщинівці Сумщини і Чернігівщини відзначили 100-річчя Дня Соборності України створивши «ланцюг єдності» на кордоні областей.


Більше півтисячі людей долучилися до всеукраїнської акції «Ланцюг єдності» між Чернігівською та Сумською областями.

Учасники акції переконані, що сьогодні держава має всі можливості для розбудови країни, оскільки нація згуртувалася навколо Лідера партії ВО “Батьківщина» Юлії Тимошенко та її плану дій, що викладений у Новому курсі України.

«Надзвичайно символічно, що саме через 100 років ми знову обираємо шлях для своєї країни, її майбутніх поколінь. Ми віримо, що цей вирішальний рік допоможе країні отримати гідну владу і вірний напрямок руху до щасливого майбутнього», – зазначив учасник заходу, голова Роменської райради Віктор Переваруха.

Мешканці сусідніх областей створили ланцюг єдності та розгорнули великий державний прапор символізуючи силу, згуртованість українців.

«Нас об’єднує спільна мета – сильна, заможна Україна. Це значить, що молодь будуватиме своє майбутнє на рідній землі. У нас буде економна стабільність, впевненість у завтрашньому дні та можливість самореалізації тут, в Україні», – сказав Валерій Воробей, голова Новозаводської партійної організації ВО «Батьківщина».

«Батьківщинівці» звернулися до Юлії Тимошенко з проханням об’єднати всі зусилля українців заради власного майбутнього та порятунку  країни.