Сумщина увійшла до десятки лідерів чемпіонату України з легкої атлетики

У спортивних змаганнях, що вже 17-й раз відбулись в обласному центрі,взяли участь 473 атлети з 26 регіонів України, Ізраїлю та Туреччини.

Чемпіонат проходив у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету і мав статус основного етапу відбору до складу збірної України на чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні, який відбудеться 1-3 березня у Глазго (Шотландія).

У командному підсумку атлети Сумщини посіли 7-е місце, набравши 805 залікових очок. В аналогічному підсумку серед молоді наша команда, набравши 705 очок, зайняла 8-е місце.

У штовханні ядра переможцем змагань став сумчанин Ігор МУСІЄНКО; у бігу на 400 м. серед дорослих першу сходинку п’єдесталу посів також сумчанин Віталій БУТРИМ, серед молоді – другим став Федір САВОСТЬЯН; в естафеті 4 х 400 м. перемогу святкував чоловічий квартет у складі Віталій БУТРИМ, Федіра САВОСТЬЯНА, Олександра ПОГОРІЛКА та Михайла ТЮТЮННИКА;  у естафеті 4 х 400м серед жінок (молодь) квартет у складі Анни ЦИБУЛЬНІК, Вікторії ЛУНІКИ, Ірини КОВАЛЬ, Євгенії МУЧАРОВОЇ виборов друге місце; у бігу на 200 м (як серед дорослих, так і серед молоді) Вікторія Луніка посіла друге місце,  Євгенія Мучарова   стала третьою.