Сумщину відвідав народний депутат України Юрій Бойко

Лідер політичної сили Опозиційна платформа – За життя Юрій Бойко відвідав Шостку. Там він побував у місцевому агролісгоспі та на ринковій площі, де зібралися також і представники трудового колективу КП ШКЗ «Зірка». Народний обранець відповів на найболючіші питання людей щодо пенсійної та медичної реформ, тарифного геноциду та мовного закону.


Перша зустріч була короткою, але дуже змістовною, з огляду на внутрішні проблеми підприємств міста, що займаються переробкою деревини. Директор Шосткинського агролісгоспу Петро Костюченко акцентував увагу на податковому тягарі, що нависає над підприємствами лісової галузі. Прийнявши до уваги проблеми, з якими щодня зіштовхується виробництво, делегація направилася в місто.

Біля будівлі податкової інспекції на ринковій площі зібралися активісти трудового колективу КП ШКЗ «Зірка». Люди переймаються системною невиплатою заробітної плати, фінансовим станом оборонного заводу та керівництвом, метою якого є знищення промислового потенціалу підприємства та збагачення на його тлі. Вони розповіли про ситуацію Юрію Анатолійовичу і просили його допомогти її вирішити.

Політик зазначив, що він розуміється у виробництві, оскільки не один рік очолював великі підприємства. Тож пообіцяв втрутитися і розібратися у проблемі. Тим більше, що по 160-му мажоритарному округу йтиме до парламенту на виборах до Верхової Ради представник Опозиційної платформи – За життя Володимир Пилипейко, якого дуже добре знають у Шостці завдяки його добрим справам.

«Перший наказ нашому мажоритарнику – навести порядок з тарифами і заборгованістю за заводі. Наразі ми домовилися про зниження ціни на газ, це означатиме зменшення тарифів, що дозволить людям з полегшенням зітхнути», – наголосив опозиційний лідер.

«Людей турбує, як вижити в сьогоднішніх умовах, побутові питання, тобто їхнє власне життя. Але, на жаль, через політичні чвари, вони перестали вірити в те, що можна щось змінити. Я маю сказати: якщо опускати руки, нічого не вийде. Треба вибирати особистостей, яким довіряєш, від яких залежить наше майбутнє. Тих кандидатів, які робитимуть все можливе, щоб проблеми людей вирішувались оперативно, а головне дієво», – зазначив голова обласної організації Опозиційної платформи – За життя Олександр Стрельченко.

Під час спілкування із шосткинцями Юрій Бойко пообіцяв населенню включитися в роботу в оновленому парламенті в усіх напрямках. Крім того, розібратися з заборгованістю по заробітній платі заводчан КП ШКЗ «Зірка» та на законодавчому рівні полегшити податковий тиск на деревообробну промисловість.

«Я, як кандидат від мажоритарного 160 округу, буду робити все від мене залежне для того, щоб робочі місця в місті Шостка зберігалися, примножувалися, підприємства працювали і були спроможні оплачувати найманий труд на достойному рівні. Я зможу довести, що народний депутат повинен працювати для людей», – пообіцяв Володимир Пилипейко.