Сумська “Батьківщина” виключила з лав партії та фракції двох депутатів

Про це оголосив керівник фракції ВО "Батьківщина" у міській раді Василь Гончаров під час засідання чергової сесії міської ради.


Кожен депутат, незалежно від рівня, є обличчям партії, яку він представляє перед конкретною громадою, і якщо в той час робить негідний вчинок, завдяки ЗМІ стає нашим обличчям перед усією Україною. На жаль, серед депутатів нашої фракції є такі, які своїми діями дискредитують партійну організацію, – зазначено у офіційній заяві партійної організації ВО "Батьківщина".

"За систематичне порушення партійної дисципліни, за невиконання доручень партії та дії, спрямовані на підрив авторитету партійної організації, бюро Сумської міської партійної організації “Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” постановило: виключити із рядів партії Заїку В.І. та Фірсову О.В.", – оголосив Василь Гончаров.

Депутатською фракцією “ВО “Батьківщина” у Сумській міській раді також було прийняте рішення про виключення депутатів Валерія Заїки та Ольги Фірсової із депутатської фракції “ВО “Батьківщина” у Сумській міській раді.