Сумська «Солідарність» вимагає у Анатолія Гриценка вибачення за неправдиву інформацію і її спростування

На своїй сторінці у мережі фейсбук лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко зазначив, що ніби «у місті Лебедин владний БПП вирішив нищити фінансову основу громади виведенням за межі міста (перереєстрації) підконтрольних їм державних установ, куди завгодно, аби тільки разом з коштами і рахунками».


Ця інформація є відвертим фейком і паплюжить владу області, таі Сумщину, як регіон на всеукраїнському рівні. И слова Анатолія Гриценка навіть спростовує мер міста Лебедина і, до речі, колега по партії «Громадянська позиція», Олександр Бакликов у коментарі під публікацією Гриценка.

15B4AB7A-3695-4EDF-847B-86A7176EBEC9

FE7865DE-CCC9-40CF-84A9-AA9FE3E1F1CF

388839C1-F1A8-4B35-A58C-A23820D8E5FA

«Шановний, Анатолій Степанович. Хочу внести правку у Ваш допис заради правди та справедливості, – зазначає він у коментарі. – Дії з перереєстрації Лебединської РДА, Лебединської райради та Лебединської ЦРЛ здійснені за ініціативою депутатів райради від «Батьківщина». У моїй присутності голова Сумської ОДА КлочкоМ.О, голова Сумської обласної ради Токар В.М, депутат облради від БПП Чалий В.Г намагались переконати голову РДА Химича В.В та голову райради Калиту В.Г у помилковості та згубності дій по виведенню ПДФО з міста Лебедина. Депутати міської ради та райради від БПП теж виступали категорично проти таких дій з боку керівництва району , яке беззастережно і бездумно виконує вказівки нардепа від тієї ж «Батьківщини». 

Крім того, Олександр Бакликов також говорить про повну підтримку збоку обласної влади. 

«Не знаю, як в інших регіонах, але у Сумській області я та жителі міста Лебедина мають повну підтримку від Сумської ОДА та обласної ради, не дивлячись на політичні кольори. Під час вирішення питань фінансової допомоги Лебединської міської громади нас підтримують депутати обласної ради від БПП, Радикальної партії, Відродження, Опозиційного блоку і навіть частина депутатів від Батьківщини, бо вони розуміють потреби жителів міста, проблеми міста, що створені ненажерлевістюмісцевих кланів та їх київських кураторів від Батьківщини, які роками наживались, висмоктуючи все з міста заради власного збагачення». 

А ще мер Лебедина зазначає, що за два роки перебування на посаді міського голови (хоч він і не від БПП) на нього «не було жодного тиску від керівництва Сумської ОДА та Сумської обласної ради. Виключно підтримка та розуміння. Всі проблеми для мене та міста постійно штучно створювались і створюються ВИКЛЮЧНО з подання київських кураторів від «Батьківщини». 

Олександр Бакликов у своєму коментарі попросив внести правку у дописі Анатолія Гриценка. Заради правди і справедливості. Кожен повинен відповідати виключно за свої вчинки.  

Вимагає цього і обласна влада. І вважає, що Анатолій Гриценко мусить вибачитись за «фейк», який наразі гуляє інтернет-мережею.