Сумські митники ДФС «дарували життя» онкохворим дітям та воїнам АТО

Колектив Сумської митниці ДФС на чолі з її керівником Олександром Гуцалом взяв участь у благодійній акції під назвою «Подаруй життя».


Саме під такою назвою 14 вересня 2016 року пройшов захід в Сумському обласному центрі служби крові, куди були запрошені фахівці фіскальної служби області. Митники здавали кров, яка так потрібна онкохворим дітям, що лікуються в Сумській обласній дитячій лікарні, та воїнам АТО, які перебувають на лікуванні в госпіталях Києва та Дніпра.

– Ми, не замислюючись, відгукнулися на запрошення Центру служби крові і зробили таку неповсякденну, але дуже важливу справу для держави – здали кров, щоб врятувати чиєсь життя, – говорить Олександ Гуцал, начальник Сумської митниці ДФС. – Наші працівники постійно це роблять, є, навіть, жінка-інспектор з рідкісною 4-ю групою крові, яка два роки поспіль є донором.

– Донор – не посада і не професія, це покликання. Донор – це той, хто за власним бажанням, патріотизмом і чуйністю віддає частину своєї крові людям. І рятує їм життя! – зазначив заступник начальника Сумської митниці ДФС Сергій Черкунов. Для збереження життя хворих донори необхідні постійно, кожний день, щохвилини. Ставши донором, можна врятувати не одне життя дорослої чи маленької людини.

За словами Валентини Бобрової, начальника відділу експлуатації майна та матеріально-технічного забезпечення Сумської митниці ДФС, вона обрала для себе цей відповідальний шлях, щоб люди менше страждали. Бажання допомогти і врятувати життя – це інсвестиція в майбутнє наших дітей, нашої країни. Валентина Боброва вже багато років постійний донор від Сумської митниці ДФС.

Один з сумських банків вирішив підтримати митників під час здачі крові та долучитися до акції «Подаруй життя». Тому тридцяти працівникам митниці, які відвідали Сумський обласний центр служби крові, були вручені грошові сертифікати та символічні подарунки. Медичні працівники подякували митникам за патріотичний вчинок.