Сумські митники зустрілися зі студентами Сумського НАУ

Фахівці митного посту «Центральний» Сумської митниці ДФС зустріли у себе в гостях студентів Сумського національного аграрного університету, які вивчають такі дисципліни як «митна справа», «митні платежі» та «міжнародні транспортні перевезення».


Олег Капелюк, головний державний інспектор провів екскурсію на митному посту, продемонстрував як проводиться розмитнення товарів, ввезених на територію України із-за кордону, в тому числі і на умовах міжнародних дорожніх перевезень із застосуванням книжки МДП.

Митники розповіли студентам про митні режими, обов’язки перевізників товарів, що знаходяться під митним контролем, порядок митного оформлення товарів та транспортних засобів, тощо.

Під час зустрічі свої вміння продемострувала кінологічна команда управління протидії митним правопорушенням Сумської митниці ДФС. Головний державний інспектор Віталій Яхненко та його вірний помічник собака Терра, які продемонстрували факт виявлення прихованих заборонених до переміщення речовин та процес визначення їх належності до наркотичних засобів за допомогою «експрес- тесту» (спеціального набору для вивчення невідомих порошків та рідин).

Студенти та їх викладачі подякували митникам за нову і корисну інформацію, а також за позитивні враження від роботи фахівців Сумської митниці ДФС.