Сумські прикордонники виявили чотири транспортні засоби іноземної реєстрації з невідповідністю номерів

На Сумщині прикордонники виявили чотири вантажівки, номери складових частин яких не відповідали записам у реєстраційних документах.


В умовах протидії та вжиття першочергових заходів задля недопущення поширення на територію України COVID-19 прикордонники забезпечують виконання завдань, покладених на Державну прикордонну службу України.

Протягом минулого тижня в діючих автомобільних пунктах пропуску Сумщини прикордонники Сумського загону виявили чотири транспортні засоби іноземної реєстрації з невідповідністю номерів. Керували вантажівками громадяни Узбекистану.

Дві вантажівки марки «DAF» та одну – «VOLVO», у яких номери кузовів не відповідали номерам, зазначеним в реєстраційних документах, охоронці кордону виявили в пункті пропуску «Бачівськ».

Ще один вантажний транспортний засіб марки «Mercedes-Benz», у якого ідентифікаційний номер кузова причіпа марки «KОEGEL» мав розбіжність з номером, який вказаний в свідоцтві про реєстрацію, прикордонники виявили в пункті пропуску «Юнаківка».

На усіх водіїв складені адміністративні матеріали за ст. 121-1 (експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах) КУпАП.

Транспортні засоби передали працівникам поліції для проведення подальшої перевірки.