Сумські заклади освіти на 90% готові до опалювального сезону

У закладах освіти Сум, підпорядкованих управлінню освіти, виконали ряд капітальних ремонтів та роботи з підготовки до нового опалювального сезону.


За інформацією управління освіти, на виконання ремонтно-будівельних робіт на 2019 рік передбачили кошти в сумі 32970,6 тис. грн., у тому числі 3596 тис. грн. – на виконання заходів з енергозбереження, 11910,8 тис. грн.– державна субвенція.

Станом на 12 вересня провели капітальні ремонти у 40 закладах освіти.

На виконання поточних ремонтних робіт у закладах освіти використали кошти в сумі 2511,6 тис. гривень.

У рамках підготовки до нового опалювального сезону заклади освіти здійснили промивку системи опалення, провели гідравлічні випробування, повірку контрольно-обчислювальних приладів, поточний ремонт системи опалення, відповідальні особи пройшли навчання з питань експлуатації теплових установок і мереж. На здійснення заходів спрямували 528 тис. грн. з міського бюджету.

Піщанську ЗОШ, НВК № 34, В-Піщанську ЗОШ оснастили системою дистанційної передачі даних з вузлів обліку природного газу.

Твердопаливну котельню міського міжшкільного навчально-виробничого комбінату на 100% забезпечили твердим паливом (брикети): закупили 41,5 тон на загальну суму 160 тис. гривень.

Станом на 12 вересня підписано 65 актів готовності до нового опалювального періоду, шо складає 86% від загальної кількості.