Сумський ЦНАП розширює спектр послуг

Депутати міської ради надали згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності обладнання для друку.


Це принтер для виготовлення посвідчень водія та свідоцтв на право власності на транспортний засіб.

Як розповіла начальник управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Алла СТРИЖОВА, питання заміни такого обладнання набуло особливої актуальності після того, як державою було змінено вимоги до друку посвідчень водія, через що сумський ЦНАП втратив можливість видавати такі документи.

«У 2019 році за підтримки депутатського корпусу було придбано обладнання для реєстрації транспортних засобів. Був укладений Меморандум із Сервісним центром на надання таких послуг у ЦНАПі. Ми займалися реєстрацією нових транспортних засобів, зміною посвідчення водія при зміні анкетних послуг або закінченні терміну його дії. З початком військових дій був заблокований доступ і ми ці послуги не надавали. У травні реєстри були відкриті, але бланкова продукція була повністю замінена, тому ми використали ту стару, що у нас була, й у червні перестали надавати цю послугу. З того часу шукали шляхи розв’язання цього питання, адже кошти бюджету громади наразі йдуть на найбільш нагальні напрямки. Було досягнуто домовленості про те, що Міністерство економіки деякі ці пристрої передасть у тергромади, які раніше займалися закупівлею цього обладнання за власні кошти. Нам була надана така пропозиція», – розповіла Алла Стрижова.

Під час другого пленарного засідання XXVІІІ сесії депутати міської ради надали згоду на безоплатне прийняття з державної власності зі сфери управління Міністерства економіки України з балансу державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» у комунальну власність обладнання для друку.

Нове обладнання – принтер для двостороннього ретрансферного друку Swiftpro K60 з безконтактним енкодером і подвійним модулем ламінування вартістю 123750 грн (без урахування ПДВ).

За умовами угоди принтер можна використовувати за цільовим призначенням і не можна відчужувати в приватну власність.