Сумський депутат вважає, що навколо Хресного ходу сьогодні навмисне нагнітається інформаційна «істерія»

В ознаменування 1028-річчя хрещення Русі Українською православною церквою проводиться хресний хід миру, любові і молитви за Україну.


3 липня один хресний хід вийшов з Донецької області, а другий стартував 9 липня з Почаївської лаври на заході країни. Миряни зустрінуться 27 липня в Києві на Володимирській гірці і разом з предстоятелем Української православної церкви, архієреями і іншим духовенством пройдуть до Києво-Печерської лаври, де 27-28 липня відбудуться урочисті богослужіння.

Депутат Сумської міської ради від Опозиційного блоку Юрій Перепека вважає, що навколо Хресного ходу сьогодні навмисне нагнітається інформаційна «істерія». «У соціальних мережах та ЗМІ з'являються провокаційні заяви про політичний характер Хресного ходу. Віруючих намагаються представити ворожими агентами, загрожують розправитися з учасниками акції силовими методами, лякають можливими заворушеннями і насильством. Насправді ж, люди втомилися від війни і хочуть миру. Тому моляться за Україну та її процвітання», – говорить політик.

«В українському суспільстві завжди мирно співіснували безліч етно-національних груп і релігійних конфесій. Я вважаю, що і нині держава повинна відігравати об'єднуючу роль у духовному житті українців, а не розпалювати міжконфесійні конфлікти», – акцентує увагу депутат.