Сумський прикордонний загін інформує про порядок оформлення учасників та вболівальників «Євробачення-2017»

4 травня в столиці України – Києві офіційно розпочинається пісенний конкурс «Євробачення-2017», який триватиме до 14 травня включно.


Сумський прикордонний загін вживає комплекс організаційно-практичних заходів щодо належної організації та здійснення пропуску через державний кордон учасників і гостей  пісенного конкурсу «Євробачення-2017», створення комфортних умов під час проведення контрольних процедур.

Прикордонний контроль учасників та гостей пісенного конкурсу буде здійснюватися як в залізничних пунктах пропуску (контролю), так і в пріоритетному порядку на окремих (визначених) смугах руху в пунктах пропуску для автомобільного сполучення, які функціонують на ділянці Сумської області. Оформлення організованих уболівальників, в тому числі організованих груп, що слідують з території Російської Федерації буде здійснюватися відповідно до вимог чинного законодавства.

Також нагадуємо, що громадяни мають можливість відстеження в
он-лайн режимі на офіційному веб-сайті Держприкордонслужби України інформації про час проходження контролю в пунктах пропуску та наявність черг. Ця інформація розміщується на відповідній Інтерактивній карті, яка віднедавна запрацювала в оновленому вигляді (http://dpsu.gov.ua/ua/map/).  

Використовуючи оновлений сервіс громадяни можуть ефективно планувати поїздки через кордон, а враховуючи надану інформацію – обирати оптимальні маршрути руху.

З усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону в пунктах пропуску, які функціонують в межах Сумської області, громадяни можуть звернутися безпосередньо до Сумського прикордонного загону за телефонами: (0542) 671-370, (0542) 67-13-82.