Сумський прикордонний загін отримав сучасну автомобільну техніку

Завдяки активній підтримці керівництва держави та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги, у прикордонному відомстві постійно проводиться робота по забезпеченню органів та підрозділів Держприкордонслужби новітніми зразками техніки, озброєння та технічними засобами, у тому числі і сучасними патрульними автомобілями підвищеної прохідності, які забезпечують виконання завдань з охорони кордону у різних умовах обстановки та місцевості.


Учора автомобільний парк Сумського прикордонного загону поповнився тринадцятьма автомобілями марки «Renault Duster», які днями на території Окремої комендатури охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України, що у Бортничах, поряд з іншими зразками транспортних засобів для охоронців держрубежу вручив Президент України Петро Порошенко.

Сучасні повнопривідні «Renault Duster» досить потужні, але при цьому економні. Автомобілі обладнані радіостанціями, світловою сигналізацією, металевим захистом картеру двигуна та решіткою у багажному відділенні для перевезення службових собак.

Слід відмітити, що автомобілі, які надійшли в рамках Держоборонзамовлення та проекту Міжнародної технічної допомоги, найближчим часом будуть розподілені до кожного прикордонного підрозділу загону для виконання завдань за призначенням.