Сумський рибоохоронний патруль вилучив у порушників 10 сіток

Четвертого червня в ході проведення рибоохоронного рейду працівниками Сумського рибоохоронного патруля було викрито порушення природоохоронного законодавства.


Близько восьмої години ранку патрульні виявили двох мешканців м. Білопілля, що незаконно рибалили. Чоловіки здійснювали вилов риби за допомогою десяти сіток. На момент затримання «улов» порушників склав 17 кг риби у такій кількості: карась сріблястий – 94 шт., лин – 19 шт., щука – 1 шт. та краснопірка – 1шт. Збитки, завдані рибному господарству, склали 4267 грн.

 

Порушення було зафіксовано на водоймі біля с. Безсокирне Білопільського району.  На осіб складено протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та біоресурси конфісковано.

Нагадуємо,  у водних об’єктах Сумської області діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Під час нересту любительське рибальство дозволено лише спінінгом та однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком. Крім того, виключно з берега та у спеціально визначених місцях.

Відомство закликає громадян дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо ви помітили порушення – прохання оперативно повідомляти на телефони «гарячої» лінії управління: (0542) 77-90-13 або 096-838-25-70.

Довідкова інформація: 

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один екземпляр щуки становить 340 грн., лина – 119 грн., краснопірки – 68 грн. та карася –17 грн.