Сумський рибоохоронний патруль виявив збитки у 131 тис грн за три місяці роботи

З початку діяльності Сумського рибоохоронного патруля (з вересня по листопад 2017 року) працівниками було здійснено 184 рейди, в ході яких викрито 195 правопорушень.


З виявлених порушень, майже половина, 47,2 % є грубими. Також було викрито 8 порушень за ч.3 ст.85 КУпАП (порушення Правил рибальства), 73 порушень за ч.1 ст.881 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів), 7 порушень за ст.85-1 КУпАП (виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь добування об'єктів тваринного або рослинного світу).

«За три місяці порушники завдали збитків рибному господарству на 131 768 грн, що в сім разів більше ніж за аналогічний період 2016 року, де сума збитків склала 18 486 грн. Це наочно демонструє ефективність роботи рибоохоронного патруля», – зазначив керівник Сумського рибоохоронного патруля Олександр Непочатов.

Рибоохоронними патрульними було вилучено 277 одиниць заборонених знарядь лову,  з них: 2 електровудки та 7 плавзасобів. Складено та направлено в суди 172 справи для притягнення порушників до відповідальності. Крім того, складено 15 актів виявлення безгосподарського майна, згідно яких вилучено 55 заборонених знарядь лову.

Нагадаємо, з 8 вересня розпочав роботу Сумський рибоохоронний патруль. За результатами конкурсу було відібрано 13 патрульних, які здійснюватимуть моніторинг та патрулювання водних об’єктів області. З 15 посад до рибного патруля вакантними залишаються 2. Інформація про подачу документів на ці посади з’явиться на веб-сайті Держрибагентства, слідкуйте за оголошеннями на головній сторінці.