Сумських медиків відзначено грамотами керівництва 95-ї десантно-штурмової бригади

Наш земляк, учасник АТО, військовослужбовець 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, співзасновник організації «Благодійний фонд «САГАСІТАС-УКРАЇНА» Сергій Савченко звернувся до голови ОДА Миколи Клочка, голови обласної ради Володимира Токаря, активістів та волонтерів з проханням допомагати дітям воїнів АТО у наданні медичної допомоги.


Одна дитина грудного віку потребувала серйозного втручання медиків і після лікування на Сумщині її відправили до київської клініки "ОХМАТДИТ". Іншу – після автомобільної аварії піднімають на ноги найкращі лікарі області. Дітям, батьки яких захищали країні в зоні проведення АТО і були військовослужбовцями 95-ї ДШБр, було надано кваліфіковану медичну допомогу, а також необхідний комплекс заходів з реабілітації.

За постійну підтримку наших хлопців, які зараз перебувають в зоні АТО, а також за висококваліфіковану медичну допомогу нашим побратимам та їх дітям, командування 95-тої окремої десантно-штурмової бригади доручило Сергію Савченку вручити грамоти начальнику управління охорони здоров’я ОДА Сергію Бутенку, головному лікарю Сумської обласної клінічної лікарні Володимиру Гороху та головному лікарю Центральної районної клінічної лікарні Володимиру Поцелуєву. Їх було вручено під час апаратної наради за участю голови ОДА Миколи Клочка.

Очільник області подякував захисникам України за високу оцінку наших медиків. «Ці відзнаки є для області дуже вагомими. Адже вони ще раз доводять, що працівники галузі охорони здоров’я Сумщини – це люди, які знаходяться на своєму місці і професійно виконують свою роботу, – наголосив Микола Клочко. – Також я дякую усім нашим героям, які відстоюють незалежність на Сході України. Велика вам шана і подяка».

Голова обласної ради Володимир Токар зазначив, що захисники України можуть завжди розраховувати на підтримку обласної ради і звертатися до керівництва ради з будь-яких питань. Тим більше, коли це стосується дітей.