Табір «Чайка»  запрошує дітлахів у дивовижну мандрівку під час літніх канікул

Оздоровчий дитячий центр «Чайка» повним ходом готується до старту літньої кампанії-2018. Уже в середині червня табір, підвідомчий ПАТ «Сумське НВО», влаштує на мальовничих баранівських просторах дивовижний світ пригод та яскравих вражень, від яких юні гості закладу однозначно будуть у захваті.


В цьому щиро переконаний директор дитячого центру Володимир Панченко, котрий разом із висококласною і надкреативною командою вихователів спланували для вибагливих відпочивальників просто-таки феєричну оздоровчо-розважальну програму.

«Чайка» прагне не тільки цілковито відповідати очікуванням вимогливого молодого покоління (що само собою непросте завдання), а й дивувати, надихати, давати дітям безліч можливостей для самовираження, – пояснює Володимир Михайлович. – Цього року ми об’єднали зміни спільним сюжетом, закумулювавши все найцікавіше, аби показати маленьким гостям минуле та сьогодення України, а ще пофантазували стосовно того, яким буде її майбутнє».

Власне, діти, які приїдуть в оздоровчий центр на перший заїзд, запланований на 12 червня – 2 липня, вирушать у козацьку добу. Під час другої зміни, що проходитиме протягом 5-25 липня, юні мандрівники повернуться в сучасність – для них передбачений розважальний марафон, що отримав назву «Право на владу». А от на третьому заїзді (28 липня – 17 серпня) непосидючі гості табору попрямують у майбутнє, де зануряться у світ фантастичних відкриттів та непідробних радісних емоцій.

Все це супроводжуватиметься безперервним калейдоскопом тематичних розваг: оригінальними квестами, фестивалями, театралізованими шоу-програмами, спортивними змаганнями, запальними дискотеками, вражаючими екскурсіями, зустрічами з цікавими людьми. Словом, якщо малеча воліє провести канікули весело і з користю, то їй прямісінько у «Чайку».

У таборі чекають юних гостей віком від 6 до 15 років. Причому запрошення поширюється не тільки на дітлахів сумських машинобудівників, які традиційно відпочивають у даному закладі на пільгових умовах, а й на малечу всіх охочих містян.  Кожна зміна розрахована на 21 день. За літній сезон «Чайка», котра входить до трійки кращих оздоровчих дитячих центрів в Україні, планує попіклуватися про понад 1200 юних відпочивальників.