Телефонні шахраї вимагають кошти у сумчан, прикриваючись Державною податковою інспекцією

Керівництво інспекції попереджає: в Сумах діє група шахраїв, головною метою яких є вимагання коштів під ім’ям фахівців-податківців.


Начальник ДПІ у м. Сумах Юрій Мельник вбачає в таких діях бажання скомпрометувати його в очах сумської громади, підірвати авторитет та престиж служби, а головне – посіяти недовіру та невдоволення діяльністю представників фіскальної служби.

Схема дій не нова: до сумських суб’єктів підприємницької діяльності телефонує людина з мобільного телефону (номер 068-9013039), яка переставляється ім’ям очільника податкового органу міста. Шахраї вкрай знахабніли. Вони висловлюють своє побажання на отримання значної суми коштів на картковий банківський рахунок, який вони вказують.

– Я дуже стурбований ситуацією, що склалася. Звертаюся до сумчан з проханням повідомляти про випадки вимагання грошових коштів або вчинення інших неправомірних дій, якщо вони звучать від мене або моїх підлеглих. Не ведіться на провокації, які негативно впливають на імідж служби, фахівці якої у економічно непростий час невтомно наповнюють казну держави. Переконливо прошу суб’єктів господарювання бути пильними та обачними, – звертається до сумчан Юрій Володимирович.

У разі надходження подібної інформації просимо Вас негайно повідомляти національну поліцію за номером 102 або управління власної безпеки ГУ ДФС у Сумській області за телефоном (0542) 77-05-28.