Тепловики закликають сумчан не втручатись у подачу тепла на будинок

Теплопостачальні організації просять сумчан самостійно не регулювати подачу теплоносія на будинок.


На цьому під час апаратної наради при міському голові наголосила заступник генерального директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія ПОКУТНЯ. За її словами, сумчани почали самостійно регулювати розхід теплоносія у теплових пунктах та будинках, що є забороненим і може призвести до розбалансування внутрішньобудинкових мереж. Контролювати ситуацію мають домоуправителі та ОСББ, додала заступниця.
Стосовно загального стану опалювального сезону, то, як проінформували директор Дирекції «Котельня Північного промвузла» Микола ЖОВТОБРЮХ та заступник генерального директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня, теплоносій поданий всьому житловому фонду.

Винятком є будинки за адресами: вул. Соборна, 42, 46; вул. Терезова, 1; вул. Миру, 36 та пр-т Курський, 129.

«Вул. Соборна, 42, 46 – порив мережі, вона не перебуває на балансі ТОВ «Сумитеплоенерго», однак працівники теплопостачальної організації розкопали тепломережу, щоб відремонтувати, виявилось, що мережа проходить під кафе, до якого немає доступу. Вул. Терезова, 1 – порив мережі. Вул. Миру, 36 – порив мережі, його ліквідація неможлива через обмеження жителями доступу до помешкання. Пр-т Курський 129Б – порив мережі, будинок не перебуває на балансі ТОВ «Сумитеплоенерго», однак теплопостачальна організація разом із департаментом інфраструктури працюють над вирішенням проблеми», – повідомив начальник відділу «Служба 15-80» Валерій МАРЮХНА

Заступник міського голови Степан ПАК розпорядився контролювати хід робіт та доручив відділу «Служба 15-80» наступного тижня доповісти про ситуацію.