ТОВ “Жилищник” підвищує тарифи на послуги з утримання будинків

ТОВ «Жилищник» повідомляє про намір змінити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.


ТОВ «Жилищник» обслуговує будинки житлово-будівельних кооперативів та ОСББ за тарифами, затвердженими рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради № 108 від 17 березня 2017 року. Середньозважений діючий тариф становить 2,542 грн./м2.

Протягом дії встановлених тарифів відбулися зміни у чинному законодавстві: з 1 січня 2018 року підвищився розмір мінімальної заробітної плати (з 1600 грн. в діючому тарифі до 3723 грн. в планованому), зросла вартість комунальної електроенергії на освітлення місць загального користування і ліфтів(в діючому тарифі становить 1,29 грн./кВт – в планованому 1,68 грн./кВт), зросла вартість пального та будівельних матеріалів, збільшилася ціна на послугу «Обслуговування вентиляційних каналів».

На даний час відсоток відшкодування тарифом фактичної собівартості підприємства складає 81,5%.

ТОВ «Жилищник» не в змозі якісно та в повному обсязі надавати належні послуги споживачам, що спричинило перегляд діючого тарифу та приведення його до економічно обґрунтованого рівня. Середньозважений тариф планується у розмірі 3,49 грн./м2 відсоток зростання – 37%.

Розрахунки планових тарифів виконані відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25 грудня 2013 року № 603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій» та постанови КМУ від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»

ТОВ «Жилищник» приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, мешканців будинків в термін не більше ніж 10 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги за адресою: м. Суми, пр-т М. Лушпи, 54, тел.: 32-46-11.

Тариф або Переглянути не завантажуючи

Джерело: smr.gov.ua