Тростянець стане центром об’єднаної територіальної громади

Депутати Кам'янської сільської ради на своїй сесії, яка відбулася 20 червня, ухвалили архіважливе рішення: про згоду на приєднання громади Кам’янської сільської ради (села Кам’яка і Кам’янецьке) до громади міста Тростянець і створення спільної міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) з центром у Тростянці. На сесії «за» проголосувала переважна більшість депутатів – 11, а «проти» – лише двоє – сільський голова Микола Студинский та секретар сільради Світлана Смородько.


На громадських слуханнях, які передували сесійному засіданню, більшість селян підтримала добровільне об’єднання громад Кам’янки і Тростянця. Тож, можливо, вже восени у новій громаді відбудуться вибори, на який буде обраний голова й депутати Тростянецької ОТГ.

Міський голова Юрій Бова подякував усім активістам, депутатам, усім, хто вболівав і допомагав у цьому важливому процесі. "Переконаний, що це єдиний вірний шлях нашого спільного розвитку!", – наголосив керівник Тростянця.

Приклад Кам’янки може стати вирішальним і для решти сільських громад району. Тростянецька ОТГ залишатиметься відкритою для Білківської, Буймерської, Дернівської, Зарічненської, Криничненської, Люджанської, Мартинівської, Мащанської, Ницахської, Печинської, Семеренківської та Станівскої сільських рад. Чим більша громада, тим вона сильніша і тим вона буде багатшою.