Турбота про дітей повинна бути не лише пунктом передвиборної програми депутатів, а частиною життя

Кажуть, що підготовку до нового опалювального сезону потрібно починати вже у квітні. Тому управління освіти Шосткинської міської ради не забарилося, оголосило і провело тендер на постачання дров для навчальних закладів територіальної громади.


У села Ображіївка та Погребки тверде паливо, за результатами тендеру, поставлятиме ТОВ «Сумипродресурс-2009». Але виникла проблема: дрова у шкіл тепер є, а чим їх розпиляти – немає. Оскільки керівниця Шосткинського управління освіти Наталія Сергейко підтримує стосунки з обласним депутатом В’ячеславом Бершовим, то звернулася до нього за допомогою. Під час зустрічі вони обговорили наболілі питання функціонуваня шкіл в умовах реформи, їх матеріального забезпечення, торкнулися проблеми відсутності техніки для розпилювання дров у сільських школах. З останнього питання В’ячеслав Бершов звернувся до комерційного директора ТОВ «Сумипродресурс-2009» Андрія Резника і той придбав в Ображіївську школу бензопилу, а в Погребянську – електропилу.

«Незалежно від того, за якою територією ми закріплені як депутати, є питання, виконання яких ми вважаємо своїм обов’язком. Шукаємо позабюджетні кошти, можливості вирішити проблеми. Особливо, коли це стосується незахищених верств населення», – сказав В’ячеслав Бершов.

Наталія Сергейко подякувала депутату за допомогу. «На моє переконання, турбота про дітей повинна бути не лише пунктом передвиборної програми депутатів, а частиною життя. Тоді обов’язково є результат», – упевнена посадовиця.