Турбота про людину, її благополуччя та захищеність є гарантією стабільності й економічного зростання України, – Микола Клочко

Такими словами очільник області Микола Клочко звернувся до присутніх на урочистостях з нагоди Дня працівника соціальної сфери


«Ваш внесок у розбудову соціальної сфери нашої країни надзвичайно важливий. Адже турбота про людину, її благополуччя та захищеність є гарантією стабільності й економічного зростання України», – зазначив Микола Клочко.

За його словами, сьогодні в області у рамках реалізації реформи децентралізації здійснюється системне реформування надання соціальних послуг. Наразі на Сумщині понад 4 тисячі соціальних працівників працюють, щоб допомогти тим, хто цього потребує. В області діють 27 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), з них 5 у новостворених ОТГ. Зокрема, завдяки злагодженій роботі органів соціального захисту населення свої бебі-бокси отримали майже 800 матусь із новонародженими малюками.

«Тисячі соціальних працівників Сумщини своєю повсякденною наполегливою працею сприяють практичному втіленню державної соціальної політики, підтримують людей з обмеженими фізичними можливостями, допомагають дітям-сиротам, малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, тим, хто опинився у непростих життєвих обставинах, – додав голова облдержадміністрації. – Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, душевного тепла, родинного затишку та наполегливості у повсякденній нелегкій роботі – захисті інтересів людей, утвердженні демократичної України».

Також привітали «винуватців свята» і заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош та директор обласного Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський.

«У систему соцзахисту я потрапила випадково, – ділиться спогадами заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка. – У 1997 році прийшла на державну службу саме у відділ субсидій, не знаючи тоді, що ця сфера стане моєю долею. Скажу чесно: до нас в органи соцзахисту не ходять здорові, успішні і багаті. Наші відвідувачі – люди, які постійно потребують підтримки та допомоги. Буває й так, що до нас приходять просто поділитися своїм горем, отримати пораду, а то й просто почути добре слово».

Людмила Мусіяка побажала усім, хто працює із у цій сфері, успіхів, здоров’я і всіляких гараздів.