У День міста в Сумах заплановано 26 одружень

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зранку привітав сумчанок, які в День міста першими народили обласному центру нових жителів, і поздоровив перших молодят.


Перші пологи у міському клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії прийняли за 10 хвилин після опівночі: народився хлопчик зростом 55 см і вагою 4200 кг. Його мати Тетяна МОЧАЛОВА розповіла, що сина назвуть Богданом.

Ранок святкового дня порадував народженням іще двох хлопчиків. Другий із найменших сумчан з’явився на світ о 2:22 (зріст 49 см, вага 2900 кг), третій – о 5:00 (зріст 53 см, вага 3900 кг).

Міський голова побажав, аби малюки зростали здоровими та щасливими на втіху рідним, і за  традицією вручив батькам новонароджених подарунки від громади.

Молоде подружжя Максима і Світлани, яке Олександр Лисенко вітав разом зі своїм заступником Альоною ДМІТРЄВСКОЙ і представниками департаменту соціального захисту населення, очільник міста закликав іти по життю так само міцно тримаючись за руки, як вони це робили під час реєстрації шлюбу.

Загалом на першу суботу вересня у Сумах заплановано 26 одружень.

Джерело: smr.gov.ua