У Глухові обрали найкращу спортивну сім’ю

У Глухові, на центральному стадіоні відбувся спортивний фестиваль «Тато, мама і я – спортивна сім’я», присвячений Міжнародному Дню сім’ї.


Свято бадьорості тіла і духу, сімейного єднання відкрила Олена Юденич, виконуюча обов’язки директора Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Глухівської міської ради.

У змаганнях взяли участь учні п’ятьох шкіл та школи – інтернату міста, їх батьки. А на трибунах за багатоборців вболівали однокласники, класні керівники, викладачі фізкультури, братики й сестрички, батьки, дідусі й бабусі. Юних і дорослих спортсменів підбадьорювали піснями шкільні аматори.

До самого фінішу змагань важко було визначити переможця. Якась сім’я спритнішою виявилась у бігу в мішках, якась краще влучала м’ячем по кеглях, а якась швидшою була в естафеті з кільцями, а хтось зі школярів виявився найрозумнішим, відповідаючи на запитання спортивної вікторини.

Колегія суддів, яку очолював Віктор Олофінський директор Глухівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», визначала переможців з відривом у соті, десяті балів. За підсумками веселих, цікавих змагань першість виборола сім’я учня 4 класу загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Івана Богуци, якого підтримували в змаганнях тато Василь, мама Юлія та молодший брат Мишко.

Всі учасники змагань були відзначені подарунками, призери – медалями та тортами. Нагородив спортсменів фестивалю Михайло Плотницький, начальник відділу молоді та спорту Глухівської міської ради. Торт, який виборола сім’я Івана Богуци, тут же на стадіоні, на честь переможців з’їли дружно всім 4-м «А»!