У Глухові п’ятикласникам пропонують навчатися у класі з грибком на стінах

Глухівчанин Євген Скрипник пожалівся, що учням 5-Б класу ЗОШ №3, надали учбовий клас, непридатний для навчання та шкідливий для здоров"я дітей, оскільки на стінах кімнати є грибок. "Спори грибка при постійному контакті провокоють алергічні захворювання, бронхіальну астму, ХОЗЛ, онкозахворювання, мігрень, грибкові захворювання шкіри і т.д. Нашим дітям навчатись у цьому класі 7 років (5-11 клас)", – пише він на своїй сторінці в Фейсбук.


"Приміщення знаходиться на першому поверсі у незадовільному стані, на стінах грибок, стіни мокрі, вологі, відчувається запах грибка. На стіні, яка була повністю в грибку, зняли шкукатурку, але навіть цегла мокра, волога. Під приміщенням знаходиться вхід до підвалу та мокре, з грибком підвальне приміщення для зберігання овочів та, як стрверджує директор школи, там стояла вода 50 см!

Навчальний клас знаходиться у напівпідвальному приміщенні, насип грунту доходить майже до вікон. На неоднаразові звернення до адміністрації школи батьків в наданні іншого класу було відмовлено. В зв"язку з цією ситуацією батьки вже почали переводити дітей до інших шкіл!"

Тож батьки 5-Б класу ЗОШ №3 просять керівництво школи надати інший клас, придатний для навчання дітей! Бо, говорять, грибок навіть після ремонту нікуди не зникне і діти будуть дихати спорами.