У Київському госпіталі помер наш земляк – військовослужбовець 72-ї бригади Олексій Гребенюк

Військовослужбовець з Кролевця – Олексій Гребенюк помер 17 грудня у Київському госпіталі. Він був бійцем 72 окремої механізованої бригади імені Чорних запорожців.


Про це повідомили в прес-службі формування Збройних сил України.

– 17 грудня, на сороковий день після поранення, не виходячи із коми, у Київському госпіталі помер Гребенюк Олексій Михайлович, військовослужбовець нашої бригади, 1969 року народження, який воював та віддав за Україну найдорожче – своє життя! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Сумуємо разом з вами! Вічна слава та пам’ять Герою! – йдеться у повідомленні.

49-річного військовослужбовця поранили 7 листопада при виконанні військового обов’язку на Світлодарській дузі.

У перші години в Бахмутському шпиталі йому надали кваліфіковану допомогу: ампутована підшлункова залоза, частина шлунку, частково товстий і тонкий кишківник. По дотичній зачеплена нирка. Дуже великий крововилив. Із реанімації Харківської лікарні його літаком переправили в Київський центральний шпиталь, де він так і не прийшов до тями.

Чоловік родом із Кролевця Сумської області.

“Третій раз він був на фронті. Перша війна – служив в Афганістані. Друга війна в нього почалася в 2015-му році. В 2016-му – звільнився. 8 місяців був вдома,  і знову пішов в 72-гу бригаду снайпером. В зоні АТО служив в Новолуганському”, – розповіла заступниця голови Громадської організації «Волонтерська спільнота «Разом переможемо» Наталія Максименко.