У Конотопі риночники перекрили рух транспортних засобів

26 квітня особи, які здійснюють незаконну підприємницьку  діяльність біля Конотопського ринку  в районі Воронцово перекрили рух транспортних засобів по вулиці Батуринській.


Мітингувальники своєю ходою зайняли два пішохідні переходи, таким чином протестуючи проти заборони здійснення несанкціонованої торгівлі, якою вони займаються. 

З протестувальниками зустрівся міський голова Конотопу Артем Семеніхін. На зустрічі з підприємцями були також присутні представники правоохоронних структур та управлінь міської ради.  Вони донесли до громади той факт, що здійснення торгівлі на тротуарі біля ПОС «Конотопський ринок» неможливе згідно всіх прописаних норм і заборонене законом. В ході розмови було досягнуто домовленості, що підприємцям дозволено торгувати на місцях, які вони зараз займають, до 9 травня.

Міський голова вкотре пішов назустріч торгівцям, оскільки розуміє їхній стан, особливо перед святами.  «Я завжди  налаштований на конструктив, відкритий до діалогу, готовий піти на будь-які умови задля спільного вирішення питання і наведення ладу у місті, але виключно у законному руслі,» – заявив Артем Семеніхін.

Остаточна крапка в цій історії буде поставлена з 10 травня.