У Конотопі відкрили найбільший у місті дитячий майданчик

Він став лише першою частиною великого розважально-спортивного комплексу, який планується побудувати.


Біля Собору Різдва Пресвятої Богородиці було надзвичайно людно і гамірно –  дорослі і малі конотопці прийшли на відкриття великого й багатофункціонального дитячого майданчика, поява якого стала можливою завдяки розумінню та співпраці небайдужих людей: благодійного фонду «Світанок», керівництва і громади Собору Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ Київського патріархату, української діаспори міста Чикаго (Америка) та, звісно ж, міської влади в особі Артема Семеніхіна. Велику допомогу під час встановлення ігрового комплексу надали й комунальні служби міста.

Міський голова Артем Семеніхін закликав дорослих учити своїх дітей правилам поведінки в громадських місцях, малечу ж, яка не переставала гратися навіть під час урочистого відкриття, попросив берегти гойдалки, лавочки та інше обладнання майданчика та не смітити, щоб у цьому маленькому дитячому містечку завжди було чисто та охайно.

До сказаного міським головою долучився й депутат Сумської обласної ради від ВО «Свобода» Микола Биркун, який за свої депутатські кошти займається питанням встановлення дитячих майданчиків на території міста.

Як і годиться, щойно відкритий дитячо-юнацький майданчик був освячений священнослужителями на чолі з в.о. настоятеля Собору Різдва Пресвятої Богородиці Анатолієм Ілюсіним.

Організатори урочистого відкриття майданчика потурбувалися про те, аби малеча запам’ятала це свято надовго. Студенти КІПТу, одягнені в костюми казкових героїв, роздавали дітям різнокольорові кульки та фотографувалися з малечею.