У Конотопі закуповуватимуть та реанімуватимуть комунальний транспорт

Міська влада Конотопа виділить на розвиток електроавтотранспорту 2,5 млн грн.


Таке рішення ухвалили сьогодні під час 22 сесії міської ради. Його підтримали 28 голосами. Єдина, хто утрималася під час голосування за рішення "Про внесення змін до міської програми розвитку електротранспорту на 2007-2017 року", стала голова профільної транспортної комісії Інна Пащенко.

Депутати міської ради проголосували за створення комунального автопарку і модернізацію трамваїв. Електротранспорт та автобус №1 курсуватимуть за зміненими маршрутами.

Як заявив міський голова Артем Семеніхін, незабаром електротранспорт курсуватиме за оновленими маршрутами. Зокрема, трамвай №3 з мікрорайону «КВРЗ» доїжджатиме до мікрорайону «Порт». Також з’явиться новий трамвайний маршрут №4 «КВРЗ – Житломасив».

Депутати міської ради проголосували за виділення 400 тисяч гривень на модернізацію та капітальний ремонт трамвайних вагонів. Планується, що після модернізації на лінію вийдуть додаткових чотири трамваї. Артем Семеніхін заявив, що спробують «поставити на колеса» навіть пам’ятник трамваю, який знаходиться біля трамвайного управління.

Автобусного маршруту №1 у тому вигляді, яким він був раніше, більше не існуватиме. За словами міського голови, перевізник «Корунд-С» добровільно відмовився від обслуговування «одинички».

Міська рада виділила 2 мільйона гривень на закупівлю автобусів для КП «Конотопське трамвайне управління». Завдяки комунальному транспорту планується відновити кільцеве автобусне сполучення №1, на якому курсуватимуть 7 автобусів. Нові автобуси за вмісткістю будуть вдвічі більшими, ніж «Богдани», та матимуть низьку підлогу. Їх планують закупити протягом двох місяців.

Вартість проїзду залишиться на старому рівні — 3 гривні.

Міський голова також заявив, що незабаром на всі міськи маршрути оголосять нові конкурси. Перевагу надаватимуть тим перевізникам, які мають автобуси на електротязі.

Джерело: http://topkonotop.com/